STD40P3LLH6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD40P3LLH6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD40P3LLH6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET PCH 40V 20A DPAK
Podatkovni listi: 1.STD40P3LLH6.pdf2.STD40P3LLH6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STD40P3LLH6
Številka dela STD40P3LLH6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET PCH 40V 20A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 150705 pcs Podatkovni list 1.STD40P3LLH6.pdf2.STD40P3LLH6.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija STripFET™ H6 Rds On (Max) @ Id, Vgs 15 mOhm @ 20A, 10V
Odmik moči (maks.) 60W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2615pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 24nC @ 4.5V Vrsta FET P-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V natančen opis P-Channel 30V 40A (Tc) 60W (Tc) Surface Mount DPAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 40A (Tc)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STD45NF75T4
STD45NF75T4
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: MOSFET N-CH 75V 40A DPAK
Na zalogi: 43526 pcs
Prenesi:
RFQ
STD40NF10
STD40NF10
Opis: MOSFET N-CH 100V 50A DPAK
Na zalogi: 90318 pcs
Prenesi: STD40NF10.pdf
RFQ
STD4
STD4
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CARTRIDGE 4A 240VAC CYLINDR