STD40NF3LLT4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD40NF3LLT4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD40NF3LLT4
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 30V 40A DPAK
Podatkovni listi: STD40NF3LLT4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STD40NF3LLT4
Številka dela STD40NF3LLT4 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 30V 40A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 42706 pcs Podatkovni list STD40NF3LLT4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±16V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 11 mOhm @ 20A, 10V
Odmik moči (maks.) 80W (Tc) Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena 497-12558-6
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1650pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 33nC @ 4.5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V
natančen opis N-Channel 30V 40A (Tc) 80W (Tc) Surface Mount DPAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 40A (Tc)