STD47N10F7AG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD47N10F7AG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD47N10F7AG
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 100V 45A
Podatkovni listi: STD47N10F7AG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STD47N10F7AG
Številka dela STD47N10F7AG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 100V 45A Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 163110 pcs Podatkovni list STD47N10F7AG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±10V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija Automotive, AEC-Q101, STripFET™ F7 Rds On (Max) @ Id, Vgs 18 mOhm @ 22.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 60W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena 497-16303-2
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1640pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 25nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V
natančen opis N-Channel 100V 45A (Tc) 60W (Tc) Surface Mount DPAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 45A (Tc)