STD46P4LLF6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD46P4LLF6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD46P4LLF6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET P-CH 40V 46A DPAK
Podatkovni listi: STD46P4LLF6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STD46P4LLF6
Številka dela STD46P4LLF6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET P-CH 40V 46A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 173922 pcs Podatkovni list STD46P4LLF6.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija STripFET™ F6 Rds On (Max) @ Id, Vgs 15 mOhm @ 23A, 10V
Odmik moči (maks.) 70W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena 497-15463-2
delovna temperatura 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3525pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 34nC @ 4.5V
Vrsta FET P-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 40V
natančen opis P-Channel 40V 46A (Tc) 70W (Tc) Surface Mount DPAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 46A (Tc)