STD4N52K3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD4N52K3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD4N52K3
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 525V 4.4A DPAK
Podatkovni listi: STD4N52K3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STD4N52K3
Številka dela STD4N52K3 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 525V 4.4A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 163291 pcs Podatkovni list STD4N52K3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 50µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija SuperMESH3™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.6 Ohm @ 1.25A, 10V
Odmik moči (maks.) 45W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena 497-10647-2
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 334pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 2nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 525V
natančen opis N-Channel 525V 2.5A (Tc) 45W (Tc) Surface Mount DPAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 2.5A (Tc)