63PZA10M8X8
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63PZA10M8X8
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 10UF 20% 63V T/H
Podatkovni listi: 1.63PZA10M8X8.pdf2.63PZA10M8X8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63PZA10M8X8
Številka dela 63PZA10M8X8 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM POLY 10UF 20% 63V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69048 pcs Podatkovni list 1.63PZA10M8X8.pdf2.63PZA10M8X8.pdf
Napetost - ocenjena 63V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija PZA
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 50mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1A @ 100kHz
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.374" (9.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 75 mOhm natančen opis 10µF 63V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 75 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 10µF Aplikacije Automotive