63PZA47M10X13
RubyconRubycon
63PZA47M10X13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63PZA47M10X13
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 47UF 20% 63V T/H
Podatkovni listi: 1.63PZA47M10X13.pdf2.63PZA47M10X13.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63PZA47M10X13
Številka dela 63PZA47M10X13 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM POLY 47UF 20% 63V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20484 pcs Podatkovni list 1.63PZA47M10X13.pdf2.63PZA47M10X13.pdf
Napetost - ocenjena 63V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija PZA
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 130mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.6A @ 100kHz
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-2140
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.571" (14.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 29 mOhm
natančen opis 47µF 63V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 29 mOhm 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 47µF