63PZE33M8X9
RubyconRubycon
63PZE33M8X9 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63PZE33M8X9
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM POLY HYB 33UF 63V T/H
Podatkovni listi: 63PZE33M8X9.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63PZE33M8X9
Številka dela 63PZE33M8X9 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM POLY HYB 33UF 63V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59336 pcs Podatkovni list 63PZE33M8X9.pdf
Napetost - ocenjena 63V Tip Hybrid
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija PZE
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 85mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.7A @ 100kHz
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 63PZE33M10008X9
63PZE33M10008X9-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 40 mOhm
natančen opis 33µF 63V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 40 mOhm 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 33µF