63PZA33M10X10
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63PZA33M10X10
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 33UF 20% 63V T/H
Podatkovni listi: 1.63PZA33M10X10.pdf2.63PZA33M10X10.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 63PZA33M10X10
Številka dela 63PZA33M10X10 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM POLY 33UF 20% 63V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38596 pcs Podatkovni list 1.63PZA33M10X10.pdf2.63PZA33M10X10.pdf
Napetost - ocenjena 63V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija PZA
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 110mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.2A @ 100kHz
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 31 mOhm natančen opis 33µF 63V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 31 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 33µF Aplikacije Automotive