63PZE56M10X9
RubyconRubycon
63PZE56M10X9 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63PZE56M10X9
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM POLY HYB 56UF 63V T/H
Podatkovni listi: 63PZE56M10X9.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63PZE56M10X9
Številka dela 63PZE56M10X9 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM POLY HYB 56UF 63V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57028 pcs Podatkovni list 63PZE56M10X9.pdf
Napetost - ocenjena 63V Tip Hybrid
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija PZE
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 90mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.8A @ 100kHz
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 63PZE56M100010X9
63PZE56M100010X9-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 30 mOhm
natančen opis 56µF 63V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 30 mOhm 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 56µF