63PX470MEFCCC12.5X20
RubyconRubycon
63PX470MEFCCC12.5X20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63PX470MEFCCC12.5X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: 1.63PX470MEFCCC12.5X20.pdf2.63PX470MEFCCC12.5X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63PX470MEFCCC12.5X20
Številka dela 63PX470MEFCCC12.5X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 231593 pcs Podatkovni list 1.63PX470MEFCCC12.5X20.pdf2.63PX470MEFCCC12.5X20.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija PX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 700mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 840mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 470µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose