63PX33MEFC6.3X11
RubyconRubycon
63PX33MEFC6.3X11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63PX33MEFC6.3X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: 1.63PX33MEFC6.3X11.pdf2.63PX33MEFC6.3X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63PX33MEFC6.3X11
Številka dela 63PX33MEFC6.3X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1299272 pcs Podatkovni list 1.63PX33MEFC6.3X11.pdf2.63PX33MEFC6.3X11.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija PX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 100mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 150mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-1477
63PX33MEFC63X11
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 33µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 33µF