PTHF25-894H
pregled izdelka
Številka dela: PTHF25-894H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 25UH 12.8A 8 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF25-894H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF25-894H
Številka dela PTHF25-894H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 25UH 12.8A 8 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7736 pcs Podatkovni list PTHF25-894H.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.300" Dia (33.02mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHF
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF25-894H BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 25µH
Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.51mm) Frekvenca - Samozadostna 8MHz
natančen opis 25µH Shielded Toroidal Inductor 12.8A 8 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 8 mOhm Max
Trenutna ocena 12.8A Tok - nasičenost 13.5A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PTHF250-121
PTHF250-121
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 250UH 2.07A 160 MOHM
Na zalogi: 9310 pcs
Prenesi: PTHF250-121.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 25UH 9.8A 11 MOHM TH
Na zalogi: 9705 pcs
Prenesi: PTHF25-59.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 25UH 12.8A 8 MOHM TH