PTHF250-121H
pregled izdelka
Številka dela: PTHF250-121H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 250UH 2.07A 160 MOHM
Podatkovni listi: PTHF250-121H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF250-121H
Številka dela PTHF250-121H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 250UH 2.07A 160 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7118 pcs Podatkovni list PTHF250-121H.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.850" Dia (21.59mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHF
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF250-121H BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 250µH
Višina - sedež (maks.) 0.400" (10.16mm) Frekvenca - Samozadostna 1MHz
natančen opis 250µH Shielded Toroidal Inductor 2.07A 160 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max
Trenutna ocena 2.07A Tok - nasičenost 2.2A