PTHF25-894
pregled izdelka
Številka dela: PTHF25-894
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 25UH 12.8A 8 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF25-894.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF25-894
Številka dela PTHF25-894 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 25UH 12.8A 8 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8397 pcs Podatkovni list PTHF25-894.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.300" Dia x 0.650" W (33.02mm x 16.51mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHF
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF25-894 BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 25µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 8MHz
natančen opis 25µH Shielded Toroidal Inductor 12.8A 8 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 8 mOhm Max
Trenutna ocena 12.8A Tok - nasičenost 13.5A