PTHF25-50VM
pregled izdelka
Številka dela: PTHF25-50VM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 25UH 5.2A 20 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF25-50VM.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF25-50VM
Številka dela PTHF25-50VM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 25UH 5.2A 20 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5580 pcs Podatkovni list PTHF25-50VM.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.750" L x 0.400" W (19.05mm x 10.16mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHF-VM
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF25-50VM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 25µH
Višina - sedež (maks.) 0.775" (19.68mm) Frekvenca - Samozadostna 10MHz
natančen opis 25µH Shielded Toroidal Inductor 5.2A 20 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max
Trenutna ocena 5.2A Tok - nasičenost 3.6A