PTHF25-59H
pregled izdelka
Številka dela: PTHF25-59H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 25UH 9.8A 11 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF25-59H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF25-59H
Številka dela PTHF25-59H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 25UH 9.8A 11 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8542 pcs Podatkovni list PTHF25-59H.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.100" Dia (27.94mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHF
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF25-59H BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 25µH
Višina - sedež (maks.) 0.475" (12.06mm) Frekvenca - Samozadostna 8MHz
natančen opis 25µH Shielded Toroidal Inductor 9.8A 11 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 11 mOhm Max
Trenutna ocena 9.8A Tok - nasičenost 11A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PTHF25-894
PTHF25-894
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 25UH 12.8A 8 MOHM TH
Na zalogi: 8397 pcs
Prenesi: PTHF25-894.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 25UH 9.8A 11 MOHM TH