PTHF25-59
pregled izdelka
Številka dela: PTHF25-59
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 25UH 9.8A 11 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF25-59.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF25-59
Številka dela PTHF25-59 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 25UH 9.8A 11 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 9705 pcs Podatkovni list PTHF25-59.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.100" Dia x 0.475" W (27.94mm x 12.06mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHF
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF25-59 BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 25µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 8MHz
natančen opis 25µH Shielded Toroidal Inductor 9.8A 11 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 11 mOhm Max
Trenutna ocena 9.8A Tok - nasičenost 11A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PTHF25-50
PTHF25-50
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 25UH 5.2A 20 MOHM TH
Na zalogi: 8909 pcs
Prenesi: PTHF25-50.pdf
RFQ
PTHF25-50H
PTHF25-50H
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 6450 pcs
Prenesi: PTHF25-50H.pdf
RFQ
PTHF25-59VM
PTHF25-59VM
Opis: FIXED IND 25UH 9.8A 11 MOHM TH