PTHF250-50H
pregled izdelka
Številka dela: PTHF250-50H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 250UH 1.84A 160 MOHM
Podatkovni listi: PTHF250-50H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF250-50H
Številka dela PTHF250-50H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 250UH 1.84A 160 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6522 pcs Podatkovni list PTHF250-50H.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.625" Dia (15.87mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHF
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF250-50H BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 250µH
Višina - sedež (maks.) 0.300" (7.62mm) Frekvenca - Samozadostna 1.5MHz
natančen opis 250µH Shielded Toroidal Inductor 1.84A 160 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max
Trenutna ocena 1.84A Tok - nasičenost 900mA