PTHF250-894H
pregled izdelka
Številka dela: PTHF250-894H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 250UH 5A 60 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF250-894H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF250-894H
Številka dela PTHF250-894H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 250UH 5A 60 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8363 pcs Podatkovni list PTHF250-894H.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.300" Dia (33.02mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHF
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF250-894H BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 250µH
Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.51mm) Frekvenca - Samozadostna 1MHz
natančen opis 250µH Shielded Toroidal Inductor 5A 60 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max
Trenutna ocena 5A Tok - nasičenost 4.6A