PTHF250R-121VM
pregled izdelka
Številka dela: PTHF250R-121VM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 250UH 2.07A 160 MOHM
Podatkovni listi: PTHF250R-121VM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF250R-121VM
Številka dela PTHF250R-121VM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 250UH 2.07A 160 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6140 pcs Podatkovni list PTHF250R-121VM.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.800" L x 0.500" W (20.32mm x 12.70mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHFR-VM
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF250R-121VM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 250µH
Višina - sedež (maks.) 0.975" (24.76mm) Frekvenca - Samozadostna 1MHz
natančen opis 250µH Shielded Toroidal Inductor 2.07A 160 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max
Trenutna ocena 2.07A Tok - nasičenost 2.2A