PTHF250R-40SM
pregled izdelka
Številka dela: PTHF250R-40SM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 250UH 1.05A 360 MOHM
Podatkovni listi: PTHF250R-40SM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF250R-40SM
Številka dela PTHF250R-40SM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 250UH 1.05A 360 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8615 pcs Podatkovni list PTHF250R-40SM.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.570" L x 0.560" W (14.48mm x 14.22mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHFR-SM
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard
Druga imena PTHF250R-40SM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 250µH
Višina - sedež (maks.) 0.400" (10.16mm) Frekvenca - Samozadostna 2.5MHz
natančen opis 250µH Shielded Toroidal Inductor 1.05A 360 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 360 mOhm Max
Trenutna ocena 1.05A Tok - nasičenost 700mA