PTHF250R-59H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTHF250R-59H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 250UH 3.5A 88 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF250R-59H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF250R-59H
Številka dela PTHF250R-59H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 250UH 3.5A 88 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8470 pcs Podatkovni list PTHF250R-59H.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.150" Dia (29.21mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHFR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF250R-59H BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 250µH
Višina - sedež (maks.) 0.475" (12.06mm) Frekvenca - Samozadostna 1MHz
natančen opis 250µH Shielded Toroidal Inductor 3.5A 88 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 88 mOhm Max
Trenutna ocena 3.5A Tok - nasičenost 4A