PTHF25R-121H
pregled izdelka
Številka dela: PTHF25R-121H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 25UH 6.34A 17 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF25R-121H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF25R-121H
Številka dela PTHF25R-121H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 25UH 6.34A 17 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7126 pcs Podatkovni list PTHF25R-121H.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.820" Dia (20.83mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHFR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF25R-121H BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 25µH
Višina - sedež (maks.) 0.400" (10.16mm) Frekvenca - Samozadostna 8MHz
natančen opis 25µH Shielded Toroidal Inductor 6.34A 17 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 17 mOhm Max
Trenutna ocena 6.34A Tok - nasičenost 7A