PTHF25R-50H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTHF25R-50H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 25UH 5.2A 20 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF25R-50H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF25R-50H
Številka dela PTHF25R-50H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 25UH 5.2A 20 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8493 pcs Podatkovni list PTHF25R-50H.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.625" Dia (15.87mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHFR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF25R-50H BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 25µH
Višina - sedež (maks.) 0.300" (7.62mm) Frekvenca - Samozadostna 10MHz
natančen opis 25µH Shielded Toroidal Inductor 5.2A 20 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max
Trenutna ocena 5.2A Tok - nasičenost 3.6A