PTHF25R-59
pregled izdelka
Številka dela: PTHF25R-59
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 25UH 9.8A 11 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF25R-59.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF25R-59
Številka dela PTHF25R-59 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 25UH 9.8A 11 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7771 pcs Podatkovni list PTHF25R-59.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.100" Dia x 0.475" W (27.94mm x 12.06mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF25R-59 BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 25µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 8MHz
natančen opis 25µH Shielded Toroidal Inductor 9.8A 11 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 11 mOhm Max
Trenutna ocena 9.8A Tok - nasičenost 11A