PTHF25R-894H
pregled izdelka
Številka dela: PTHF25R-894H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 25UH 12.8A 8 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF25R-894H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF25R-894H
Številka dela PTHF25R-894H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 25UH 12.8A 8 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6920 pcs Podatkovni list PTHF25R-894H.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.300" Dia (33.02mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF25R-894H BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 25µH
Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.51mm) Frekvenca - Samozadostna 8MHz
natančen opis 25µH Shielded Toroidal Inductor 12.8A 8 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 8 mOhm Max
Trenutna ocena 12.8A Tok - nasičenost 13.5A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PTHF25R-894
PTHF25R-894
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 25UH 12.8A 8 MOHM TH