PTHF330R-50H
pregled izdelka
Številka dela: PTHF330R-50H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 330UH 1.69A 190 MOHM
Podatkovni listi: PTHF330R-50H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF330R-50H
Številka dela PTHF330R-50H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330UH 1.69A 190 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8581 pcs Podatkovni list PTHF330R-50H.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.625" Dia (15.87mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHFR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF330R-50H BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.300" (7.62mm) Frekvenca - Samozadostna 1MHz
natančen opis 330µH Shielded Toroidal Inductor 1.69A 190 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 190 mOhm Max
Trenutna ocena 1.69A Tok - nasičenost 800mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PTHF330R-50SM
PTHF330R-50SM
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 330UH 1.69A 190 MOHM
Na zalogi: 9283 pcs
Prenesi: PTHF330R-50SM.pdf
RFQ
PTHF330R-50
PTHF330R-50
Proizvajalci: API Delevan