PTHF50-121H
pregled izdelka
Številka dela: PTHF50-121H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 50UH 4.77A 30 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF50-121H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF50-121H
Številka dela PTHF50-121H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 50UH 4.77A 30 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7945 pcs Podatkovni list PTHF50-121H.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.820" Dia (20.83mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHF
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF50-121H BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 50µH
Višina - sedež (maks.) 0.400" (10.16mm) Frekvenca - Samozadostna 4MHz
natančen opis 50µH Shielded Toroidal Inductor 4.77A 30 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max
Trenutna ocena 4.77A Tok - nasičenost 3.9A