PTHF330R-50SM
pregled izdelka
Številka dela: PTHF330R-50SM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 330UH 1.69A 190 MOHM
Podatkovni listi: PTHF330R-50SM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF330R-50SM
Številka dela PTHF330R-50SM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330UH 1.69A 190 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9283 pcs Podatkovni list PTHF330R-50SM.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.700" L x 0.670" W (17.78mm x 17.02mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHFR-SM
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard
Druga imena PTHF330R-50SM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.400" (10.16mm) Frekvenca - Samozadostna 1MHz
natančen opis 330µH Shielded Toroidal Inductor 1.69A 190 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 190 mOhm Max
Trenutna ocena 1.69A Tok - nasičenost 800mA