PTHF25R-59VM
pregled izdelka
Številka dela: PTHF25R-59VM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 25UH 9.8A 11 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF25R-59VM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF25R-59VM
Številka dela PTHF25R-59VM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 25UH 9.8A 11 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5859 pcs Podatkovni list PTHF25R-59VM.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.210" L x 0.685" W (30.73mm x 17.40mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHFR-VM
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF25R-59VM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 25µH
Višina - sedež (maks.) 1.175" (29.84mm) Frekvenca - Samozadostna 8MHz
natančen opis 25µH Shielded Toroidal Inductor 9.8A 11 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 11 mOhm Max
Trenutna ocena 9.8A Tok - nasičenost 11A