LLSTR-175
pregled izdelka
Številka dela: LLSTR-175
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 175UH 890MA 325 MOHM
Podatkovni listi: LLSTR-175.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LLSTR-175
Številka dela LLSTR-175 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 175UH 890MA 325 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9010 pcs Podatkovni list LLSTR-175.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.475" L x 0.420" W (12.07mm x 10.67mm)
Druga imena LLSTR-175 BULK 100 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 175µH
Višina - sedež (maks.) 0.290" (7.37mm) Frekvenca - Samozadostna 3.5MHz
natančen opis 175µH Shielded Toroidal Inductor 890mA 325 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 325 mOhm Max
Trenutna ocena 890mA Tok - nasičenost 540mA