LLSTR-140
pregled izdelka
Številka dela: LLSTR-140
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 140UH 1A 250 MOHM SMD
Podatkovni listi: LLSTR-140.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LLSTR-140
Številka dela LLSTR-140 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 140UH 1A 250 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7213 pcs Podatkovni list LLSTR-140.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.475" L x 0.420" W (12.07mm x 10.67mm)
Druga imena LLSTR-140 BULK 100 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 140µH
Višina - sedež (maks.) 0.290" (7.37mm) Frekvenca - Samozadostna 5MHz
natančen opis 140µH Shielded Toroidal Inductor 1A 250 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max
Trenutna ocena 1A Tok - nasičenost 560mA