LLSTR-150
pregled izdelka
Številka dela: LLSTR-150
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150UH 985MA 260 MOHM
Podatkovni listi: LLSTR-150.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LLSTR-150
Številka dela LLSTR-150 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150UH 985MA 260 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8747 pcs Podatkovni list LLSTR-150.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.475" L x 0.420" W (12.07mm x 10.67mm)
Druga imena LLSTR-150 BULK 100 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.290" (7.37mm) Frekvenca - Samozadostna 4MHz
natančen opis 150µH Shielded Toroidal Inductor 985mA 260 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 260 mOhm Max
Trenutna ocena 985mA Tok - nasičenost 560mA