LLSTR-220
pregled izdelka
Številka dela: LLSTR-220
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 220UH 795MA 400 MOHM
Podatkovni listi: LLSTR-220.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LLSTR-220
Številka dela LLSTR-220 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 220UH 795MA 400 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8372 pcs Podatkovni list LLSTR-220.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.475" L x 0.420" W (12.07mm x 10.67mm)
Druga imena LLSTR-220 BULK 100 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 220µH
Višina - sedež (maks.) 0.290" (7.37mm) Frekvenca - Samozadostna 3MHz
natančen opis 220µH Shielded Toroidal Inductor 795mA 400 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max
Trenutna ocena 795mA Tok - nasičenost 460mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LLSTR-22
LLSTR-22
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 22UH 1.9A 70 MOHM SMD