LLSTR-350
pregled izdelka
Številka dela: LLSTR-350
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 350UH 650MA 625 MOHM
Podatkovni listi: LLSTR-350.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LLSTR-350
Številka dela LLSTR-350 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 350UH 650MA 625 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8707 pcs Podatkovni list LLSTR-350.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.475" L x 0.420" W (12.07mm x 10.67mm)
Druga imena LLSTR-350 BULK 100 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 350µH
Višina - sedež (maks.) 0.290" (7.37mm) Frekvenca - Samozadostna 1.9MHz
natančen opis 350µH Shielded Toroidal Inductor 650mA 625 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 625 mOhm Max
Trenutna ocena 650mA Tok - nasičenost 360mA