LLSTR-500
pregled izdelka
Številka dela: LLSTR-500
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 500UH 500MA 1 OHM SMD
Podatkovni listi: LLSTR-500.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LLSTR-500
Številka dela LLSTR-500 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 500UH 500MA 1 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6967 pcs Podatkovni list LLSTR-500.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.475" L x 0.420" W (12.07mm x 10.67mm)
Druga imena LLSTR-500 BULK 100 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 500µH
Višina - sedež (maks.) 0.290" (7.37mm) Frekvenca - Samozadostna 1.5MHz
natančen opis 500µH Shielded Toroidal Inductor 500mA 1 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Trenutna ocena 500mA Tok - nasičenost 260mA