LLSTR-400
pregled izdelka
Številka dela: LLSTR-400
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 400UH 600MA 700 MOHM
Podatkovni listi: LLSTR-400.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LLSTR-400
Številka dela LLSTR-400 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 400UH 600MA 700 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7559 pcs Podatkovni list LLSTR-400.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.475" L x 0.420" W (12.07mm x 10.67mm)
Druga imena LLSTR-400 BULK 100 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 400µH
Višina - sedež (maks.) 0.290" (7.37mm) Frekvenca - Samozadostna 1.8MHz
natančen opis 400µH Shielded Toroidal Inductor 600mA 700 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 700 mOhm Max
Trenutna ocena 600mA Tok - nasičenost 280mA