LLSTR-200
pregled izdelka
Številka dela: LLSTR-200
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 200UH 795MA 400 MOHM
Podatkovni listi: LLSTR-200.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LLSTR-200
Številka dela LLSTR-200 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 200UH 795MA 400 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9051 pcs Podatkovni list LLSTR-200.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.475" L x 0.420" W (12.07mm x 10.67mm)
Druga imena LLSTR-200 BULK 100 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 200µH
Višina - sedež (maks.) 0.290" (7.37mm) Frekvenca - Samozadostna 3.2MHz
natančen opis 200µH Shielded Toroidal Inductor 795mA 400 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max
Trenutna ocena 795mA Tok - nasičenost 460mA