LLSTR-125
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LLSTR-125
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 125UH 1A 250 MOHM SMD
Podatkovni listi: LLSTR-125.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LLSTR-125
Številka dela LLSTR-125 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 125UH 1A 250 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7952 pcs Podatkovni list LLSTR-125.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.475" L x 0.420" W (12.07mm x 10.67mm)
Ščitenje Shielded Serija LLSTR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard
Druga imena LLSTR-125 BULK 100 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 125µH
Višina - sedež (maks.) 0.290" (7.37mm) Frekvenca - Samozadostna 6MHz
natančen opis 125µH Shielded Toroidal Inductor 1A 250 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max
Trenutna ocena 1A Tok - nasičenost 640mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LLSTR-18
LLSTR-18
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 18UH 2.05A 60 MOHM SMD
Na zalogi: 6939 pcs
Prenesi: LLSTR-18.pdf
RFQ
LLST-75
LLST-75
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 75UH 1.19A 180 MOHM