LLSTR-100
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LLSTR-100
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100UH 1A 250 MOHM SMD
Podatkovni listi: LLSTR-100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LLSTR-100
Številka dela LLSTR-100 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100UH 1A 250 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7226 pcs Podatkovni list LLSTR-100.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.475" L x 0.420" W (12.07mm x 10.67mm)
Ščitenje Shielded Serija LLSTR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard
Druga imena LLSTR-100 BULK 100 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) 0.290" (7.37mm) Frekvenca - Samozadostna 7MHz
natančen opis 100µH Shielded Toroidal Inductor 1A 250 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max
Trenutna ocena 1A Tok - nasičenost 800mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LLSTR-10
LLSTR-10
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 2.25A 50 MOHM SMD