VM3JB47R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
VM3JB47R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VM3JB47R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 47 OHM 3W 5% RADIAL
Podatkovni listi: 1.VM3JB47R0.pdf2.VM3JB47R0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VM3JB47R0
Številka dela VM3JB47R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 47 OHM 3W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 785622 pcs Podatkovni list 1.VM3JB47R0.pdf2.VM3JB47R0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm)
Serija VM Odpornost 47 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.024" (26.00mm)
Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 47 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sestava Wirewound
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
VM3JB31R0
VM3JB31R0
Proizvajalci: Stackpole Electronics, Inc.
Opis: RES 31 OHM 3W 5% RADIAL
Na zalogi: 885815 pcs
Prenesi: VM3JB31R0.pdf
RFQ
VM3JBR500
VM3JBR500
Opis: RES 0.5 OHM 3W 5% RADIAL