VM3JB100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
VM3JB100R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VM3JB100R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES CERM WW 3W 100 OHM 5% VERT
Podatkovni listi: 1.VM3JB100R.pdf2.VM3JB100R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VM3JB100R
Številka dela VM3JB100R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CERM WW 3W 100 OHM 5% VERT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 910168 pcs Podatkovni list 1.VM3JB100R.pdf2.VM3JB100R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm)
Serija VM Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena VM 3 100 5% B