VM3JB2R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
VM3JB2R00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VM3JB2R00
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES CERM WW 3W 2 OHM 5% VERT
Podatkovni listi: 1.VM3JB2R00.pdf2.VM3JB2R00.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VM3JB2R00
Številka dela VM3JB2R00 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CERM WW 3W 2 OHM 5% VERT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 740008 pcs Podatkovni list 1.VM3JB2R00.pdf2.VM3JB2R00.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm)
Serija VM Odpornost 2 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena VM 3 2 5% B
VM325%B
VM325%B-ND
VM32JB
VM32JB-ND
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 1.024" (26.00mm) Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 2 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound