VM3JB3R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
VM3JB3R00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VM3JB3R00
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 3 OHM 3W 5% RADIAL
Podatkovni listi: 1.VM3JB3R00.pdf2.VM3JB3R00.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VM3JB3R00
Številka dela VM3JB3R00 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 3 OHM 3W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 688655 pcs Podatkovni list 1.VM3JB3R00.pdf2.VM3JB3R00.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm)
Serija VM Odpornost 3 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena VM 3 1 5% B
VM315%B
VM315%B-ND
VM31JB
VM31JB-ND
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 1.024" (26.00mm) Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 3 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound