VM3JB33R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
VM3JB33R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VM3JB33R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES CERM WW 3W 33 OHM 5% VERT
Podatkovni listi: 1.VM3JB33R0.pdf2.VM3JB33R0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VM3JB33R0
Številka dela VM3JB33R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CERM WW 3W 33 OHM 5% VERT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 818941 pcs Podatkovni list 1.VM3JB33R0.pdf2.VM3JB33R0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm)
Serija VM Odpornost 33 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena VM 3 33 5% B
VM3335%B
VM3335%B-ND
VM333JB
VM333JB-ND
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 1.024" (26.00mm) Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 33 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound