VM3JB10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
VM3JB10R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VM3JB10R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 10 OHM 3W 5% RADIAL
Podatkovni listi: 1.VM3JB10R0.pdf2.VM3JB10R0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VM3JB10R0
Številka dela VM3JB10R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 10 OHM 3W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 761000 pcs Podatkovni list 1.VM3JB10R0.pdf2.VM3JB10R0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm)
Serija VM Odpornost 10 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.024" (26.00mm)
Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 10 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sestava Wirewound