PQ20WZ11
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ20WZ11
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63
Podatkovni listi: PQ20WZ11.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije PQ20WZ11
Številka dela PQ20WZ11 Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4320 pcs Podatkovni list PQ20WZ11.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3V
Voltage - Output (Max) 20V Napetost - Vhod (maks.) 24V
Paket naprave za dobavitelja SC-63 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) PSRR 60dB (120Hz)
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 425-1723-5 delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 3 V ~ 20 V 1A SC-63 Trenutni - Quiescent (Iq) 8mA
Trenutni - izhod 1A Nadzorne funkcije Enable