PQ20WZ1U
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ20WZ1U
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63
Podatkovni listi: PQ20WZ1U.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije PQ20WZ1U
Številka dela PQ20WZ1U Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6381 pcs Podatkovni list PQ20WZ1U.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3V
Voltage - Output (Max) 20V Napetost - Vhod (maks.) 24V
Paket naprave za dobavitelja SC-63 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) PSRR 60dB (120Hz)
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 425-1723-2 delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 3 V ~ 20 V 1A SC-63 Trenutni - Quiescent (Iq) 8mA
Trenutni - izhod 1A Nadzorne funkcije Enable
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PQ20WZ1UJ00H
PQ20WZ1UJ00H
Proizvajalci: Sharp Microelectronics
Opis: IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63