PQ20RX05
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ20RX05 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ20RX05
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LIN POS ADJ 500MA TO220-5
Podatkovni listi: PQ20RX05.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije PQ20RX05
Številka dela PQ20RX05 Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LIN POS ADJ 500MA TO220-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5611 pcs Podatkovni list PQ20RX05.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 300mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3V
Voltage - Output (Max) 20V Napetost - Vhod (maks.) 24V
Paket naprave za dobavitelja TO-220-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-5 Formed Leads PSRR 45dB (120Hz)
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 425-1721-5 delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 3 V ~ 20 V 500mA TO-220-5 Trenutni - Quiescent (Iq) 8mA
Trenutni - izhod 500mA Nadzorne funkcije Enable